Wednesday, 27 February 2013

Adele - by Sarah


Gisteren was het KinderKunstdag in het Singer museum in Laren.
Onze dochter Sarah (9 jaar) won de eerste prijs in de wedstrijd 'teken je idool'!

Monday, 25 February 2013

My cherie amour 07


Voorlopig even de laatste illustratie uit de 'daily pattern' serie. Dertig dagen lang
komt eigenlijk nu niet zo goed uit, met schoolvakantie, het belastingseizoen etc.
Maar m'n laptop doet het gelukkig weer!

Saturday, 23 February 2013

Hick-up

M'n laptop is geblokkeerd helaas, door een hick-up van Windows 8 en Norton.
Gelukkig komt m'n handige broer morgen 'to the rescue'!

Thursday, 21 February 2013

Wednesday, 20 February 2013

Tuesday, 19 February 2013

Monday, 18 February 2013

Blue Monday 03



Heb besloten om niet alleen patronen mee te laten tellen,
voor de 30-dagen-uitdaging... het moet wel haalbaar blijven tenslotte :-)

Sunday, 17 February 2013

Lazy Sunday pattern 02


Dag 2 van de uitdaging is in ieder geval gelukt :-)

Saturday, 16 February 2013

Love pattern 01



Op het blog van Emma Henderson las ik het goede idee om jezelf uit te dagen
om 30 dagen lang elke dag een nieuw patroon te maken.
Ben benieuwd hoever ik kom, naast m'n andere werkzaamheden!

Wednesday, 13 February 2013

Happy Valentine's!


XXX

Bert Bouman



In de kast van de kinderen vond ik dit leuke boek uit 1978, met mooie tekeningen
van Bert Bouman. Goed idee om ook weer eens de inkt tevoorschijn te halen!
(... to be continued)

Sunday, 10 February 2013

Seventies patroon


...en verder geborduurd op het thema kleur!

Wednesday, 6 February 2013

Kleuren


ik kleur, jij kleurt, wij kleuren...

Tuesday, 5 February 2013

nieuw en oud


Het leuke van een nieuw huis is ook het op zoek gaan naar nieuwe (tweedehands)
spulletjes voor de inrichting. Lang leve Marktplaats!