Tuesday, 17 December 2013

DIY Christmas



De stapel 'to do' van het werk neemt alleen maar toe, dus weinig tijd
voor creatieve dingen. Maar de kerstboom staat inmiddels en een
zelfgemaakte kerstster hangt! Als de vakantie begint ga ik ook deze
leuke DIY kersthanger proberen, zie de omschrijving bij Moodkids.
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 
My to-do-list at work keeps on piling up, but when the Christmas holiday
starts, I'd like to make some more of these DIY stars. And try also these
DIY Christmas ornaments, which you can find at Moodkids.

Sunday, 24 November 2013

Happy 50th anniversary!


Binnenkort vieren m'n ouders hun 50-jarig huwelijk... heb een
vrolijke foto van hen bewerkt voor de uitnodiging! 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 
Detail of the 50th anniversary party invitation of my parents.
This was the funniest photo I could find of them!

Sunday, 3 November 2013

Junzo Terada



Meegenomen uit de Atlanta Zoo, afgelopen herfstvakantie, maar ook gewoon
verkrijgbaar via bol.com; prachtige kartonnen dieren van Junzo Terada,
eigenlijk zonde om uit te pakken... blijven dus nog even in de 'treasure la' liggen.
. . . . . . . . . . . . . . . . 
Beautiful punch-out animals by Japanese designer Junzo Terada!
Twenty cardboard cards with envelopes, by Chronicle Books.

Tuesday, 15 October 2013

Bloemenkwartet


Retro multicolor bloemenkwartet... leuk om in te lijsten!
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
Vintage multicolor flower quartets game; nice cards to put in a frame! 

Saturday, 12 October 2013

Halloween invitations



Dochter is 10 jaar geworden en viert binnenkort een Halloweenfeestje.
Leuk project voor de kids; gummen uitsnijden tot stempels!
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Daughter turned 10 and we made Halloween party invitations.
The kids loved this project; cutting big erasers into stamps!

Thursday, 26 September 2013

Tuesday, 17 September 2013

Kwasten, koord & franje


Crea-doe-boek van Ariadne uit de seventies, met mooie illustraties!

Tuesday, 10 September 2013

Stavangerflint 'bjornen'


Deze ijsbeer van Stavangerflint heeft een hele reis afgelegd; van Noorwegen
naar een rommelmarkt in Frankrijk en van daaruit naar Nederland!

Sunday, 25 August 2013

Meanwhile in France




Hier nog wat 'trouvailles' van onze vakantie in Frankrijk: het kussen en de mappen
komen van Monoprix (in samenwerking met leuke ontwerpers trouwens, zie de link)
en het vintage tafelkleed (Bassetti- Italy) van een brocante. Later meer!

Saturday, 27 July 2013

Stars & stripes


Sunflowers


A cut and paste sunflower collage, with supermarket ads!

Thursday, 18 July 2013

Marble mosaic



Ooit gevonden op een brocante in Frankrijk, nu verstopt in een verhuisdoos.
En kijk... een jonge Koos! :-)

Wednesday, 17 July 2013

Koos to the stars


Koos went to the stars, and we miss him...

Tuesday, 16 July 2013

... en nog wat kleurinspiratie!


Surfzeilen... leuk om een shopper van te maken!

Monday, 8 July 2013

Kleurinspiratie


En nog wat kleurinspiratie uit de natuur: pioenrozen!

Egersund borden


Op vakantie in Denemarken kom je bij de 'genbrug'* best leuke dingen tegen,
zoals deze soepborden van Egersund Norway!
* en ja, je raadt het al... dit betekent kringloopwinkel.

Thursday, 20 June 2013

Aardbeien muffins


En - op deze regenachtige middag - een coproductie met dochter:
lekkere muffins gevuld met aarbeienjam!

Sunday, 16 June 2013

Campingfeestje


Een coproductie met zoon, die binnenkort 11 wordt;
een uitnodiging voor z'n campingfeestje!

Wednesday, 5 June 2013

Monday, 3 June 2013

Monday, 1 April 2013

Sunday, 24 March 2013

Retro fabrics - orange

Tijdens ons verblijf in Frankrijk, heb ik aardig wat retro stoffen verzameld.
Hier een selectie in oranje-tinten... leuke inspiratie!

Tuesday, 19 March 2013

Stavanger Flint



Nieuwe aanwinst; een mooie retro schaal van Stavanger Flint, Norway!

Sunday, 17 March 2013

Wolkenpatroon


Omdat de lente nog op zich laat wachten...

Happy birthday!

...en van harte gefeliciteerd, zus!

Wednesday, 13 March 2013

Buon compleanno!


Voor iedereen die vandaag jarig is!

Sunday, 3 March 2013

Wednesday, 27 February 2013

Adele - by Sarah


Gisteren was het KinderKunstdag in het Singer museum in Laren.
Onze dochter Sarah (9 jaar) won de eerste prijs in de wedstrijd 'teken je idool'!

Monday, 25 February 2013

My cherie amour 07


Voorlopig even de laatste illustratie uit de 'daily pattern' serie. Dertig dagen lang
komt eigenlijk nu niet zo goed uit, met schoolvakantie, het belastingseizoen etc.
Maar m'n laptop doet het gelukkig weer!

Saturday, 23 February 2013

Hick-up

M'n laptop is geblokkeerd helaas, door een hick-up van Windows 8 en Norton.
Gelukkig komt m'n handige broer morgen 'to the rescue'!

Thursday, 21 February 2013